укр рус
21.44.2019

 

Як використовувати аналітику NORA-Pro: інструкція

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Після переходу до сторінки аналітики обов`язково дочекайтесь повного завантаження сторінки. Всі рухомі кола біля елементів сторінки повинні зникнути та сторінка повинна стати статичною.

Аналітика уявляє собою набір окремих сторінок, натискання на посилання кожної окремої  з них приводить до розгорнутої аналітики за заданими праметрами.

1. ВІДБОРИ ВІДОМОСТЕЙ ДЛЯ АНАЛІЗУ

Для аналізу даних за актуальністю, блок дозволяє чітко фільтрувати по роках та місяцях.

2. Кількість документів

Блок відображує кількість документів відповідно вибраним фільтрам, в нагоді може стати при порівнянні з іншими замовниками.

3. ТАБЛИЦЯ ІЗ ПОВНИМИ ВІДОМОСТЯМИ ПРО ПРОЕКТ ТА СУБ'ЄКТАМИ з ПОСИЛАННЯМИ НА ЗОВНІШНІ ДЖЕРЕЛА

Візуальний елемент є підсумковою таблицею, в якій зібрано всі відомості про проекти,  посилання на паноромне фото гугл, про стан об`єкту, відомості про підрядника робіт та зовнішні джерела, які характеризують кожного уб'єкта містобудування за проектом.

Відкрити елемент на повний екран можна натисканням на піктограму "Режим фокусування", що знаходиться у правому верхньму кутку елементу.

Кожний субпроект наданий в таблиці окремою строкою.

4. РОЗПОДІЛ ПІДРЯДНИКІВ ЗА НАЗВОЮ

Візуальний елемент у вигляді кругової діаграми відображує розподіл за пірядниками, кількість дозвільних документів, а також % проектів у підрядника від даного замовника. 

Візуальний елемент (Розподіл) є інтерактивним, при натисканні мишою на окремий елемент діаграми всі інші стають блідими, відомості відображуються тільки для обраного елементу і всі інші візуальні елементи та таблиці на сторінці переходять до фокусування саме на ньому.

 

При натисканні на "Режим фокусування" візуальний елемент розгортається на повний екран і з ним можливо проводити певні дії, наприклад при натисканні ПРАВОЇ клавіши миші та обранні елементу "Відобразити дані" можливо отримати таблицю із значеннями розподілу кількості проектів(документів) за підрядниками.

В верхньому правому кутку кожного візуального елемента є піктограмма "Більше параметрів" за допомогою якої можна відобразити дані діаграми або експортувати дані до таблиці Excel.

5. ВІДБІР ЗАМОВНИКА/Замовників ДЛЯ АНАЛІЗУ

Блок відбору за кодом ЄДРПОУ замовника дозволяє відфільтрувати відомості про всі проекти. Але якщо Замовник(є просто власником ділянки будівництва) то підрядник у більшості проектів буде один, тому відбір може проводитись шляхом додавання коду ЄДРПОУ підрядника чи підрядників(часто можна використовувати для аналізу всіх проектів забудовників чи девелоперів).

6. Відображення неселених пунктів

Блок відображує населені пункти, в яких будуються проекти. З комбінацією відбору Статусу "Будується" ми можемо отримати кількість саме проектів по населених пунктах, а не тільки дозвільних документів.

Кожний візуальний елемент (це стосується не тільки фільтрів, а загалом любого графіка чи таблиці) можливо відчинити на весь екран, для цього треба натиснути на піктограмму, що знаходиться у правому верхньому кутку кожного елемента.

7. Діаграма кількості дозвільних документів

Блок відображує стовпчату діаграму документів з помісячною розбивкою, та інтерактивну лінійну діаграму що показує щорічний тренд конктретного забудовника чи підрядника, якщо по ньому зроблений відбір.

Відобразивши дані у правому верхньому куті ми можемо деталізувати діаграму

Так вибравши підрядника в блоці 4 та Статус(блок11 "Будується) можна детально виявити кількість проектів, що починає підрядник у конкретному місяці. Ці дані вже можна порівнювати з ресурсами(трудовими та машинами) що є в наявності у підрядника та приймати відповідні управлінські рішення.

8. Матриця даних

Блок відображує дані у вигляді матриці, А для правильного детального аналізу її необхідно використовувати з додатковими відборами Статус(блок 7) Назва Проектувальника(блок 12), Назва підрядника(блок 13). 

Але дана базова матриця може бути корисна для прогнозування завантаження трудових ресурсів.

Для додаткового групування даних можна викоритувати стрілки в верхньому лівому куті. Так наступним групуванням є статус. Так можна виявити, що проекти що почались у 2015 році були завершені у 2016р. А у загальному зрізі, що не всі початі роботи завершені, або не подані документи про завершення в ДАБІ.

Для щомісячного аналізу можна використовувати під групування по статусам проектів щомісячно. Це дозволяє аналізувати та приймати управлінські рішення, виявляти нераціональні тренди, такі як початок робіт у серпні-вересні 2015 а завершення їх у березні-квітні 2016р. Для конкурентів ці дані можуть допомогти перемогти у майбутніх тендерах, для постачальників матеріалів ці дані показують кому і коли необхідна ваша продукція.

9. Матриця Даних ДАБІ

Матриця може показати до якої інспекції подавались документи та коли, ці дані ви можете використовувати для майбутнього прогнозу, якщо ви замовник даної компанії.

10. ГЕОГРАФІЧНА МАПА ПРОЕКТІВ

На обраному візуальному елементі Ви можете побачити географічне розташування проектів а також його разподіл за типом дозвільних документів. Карту можна відкрити на повний екран, для цього треба навести мишу на верхній правий кут візуального елементу до появи напису "Режим фокусування" та клікнути на ньому. Карта цілком інтерактивна, обертаючи колесо на миші Ви можете збільшувати чи зменшувати площу на карті, фокусуватись на її певних ділянках. При наведенні миші на кульку Ви можете побачити адресу, тип дозвільних документів рік та місяць початку та заверщення проекту. Повернутись на сторінку можна натиснувши у верхньому лівому кутку на напис "Повернутись до звіту".

11. Статус проекту

Для чіткого групування статусу проектів ми за допомогою алгоритмыв обробили дані дозвільних документів Статус проекту має 5 статусів:

  1. Готується (повідомлення про підготовчі роботи)
  2. Будується(декларація на початок будівельних робіт , дозвіл на будівельні роботи, повідомлення про початок будівельних робіт)
  3. Зміна даних
  4. Збудовано (декларація про готовність об'єкта до експлуатації, сертифікат)
  5. Технічна помилка

 

12/13. Таблиця Назва: Проектувальник

Даний блок показує рейтинг Проектувальників/Підрядників/Технагляд/Авторский нагляд з яким працює Замовник. 12 та 13 таблиці ідентичні та представлені для візуального групування та аналізу. Якщо вибрати через Ctrl то групування буде використовуватись як і Підрядник, і Технічний нагляд.

Стрілками, що влівому верхньому куті можна переключати рейтинги Проектувальник/Підрядник/Технагляд/Авторский нагляд

 

Схожі новини
May 21, 2019
Конкурс: Створення дашбордів для візуалізації об'єктів інфраструктури міст

Конкурс для міст: Створення дашбордів для візуалізації об'єктів інфраструктури міст