18.36.2019

 

Як синергія стартапів автоматизує поінформованість громадськості у вашому місті

27 червня ми підписали меморандум про співпрацю з фіналістом OpenDataChallenge2019, з проектом Назар CityBot , що є розробкою команди Open Data Lab - Ukraine CEO Сергеєвим Дмитром.
Що це та над чим працюватимемо?
Згідно Концепція публічного управління у сфері містобудівної діяльності буде посилений громадський контроль, що дозволить пидвищити відповідальність всіх суб’єктів містобудування.
  1. Ми допоможемо збільшити роль громадянського суспільства у прийнятті рішень в галузі містобудування:
2. Це буде дієвий механізм громадської участі;
3. Так ми допоможемо в реінженірингу дозвільних процедур;
Проблем та рішення, що ми зможемо виконати:
  • Вдосконалити механізм залучення громади до розроблення містобудівної документації та інформування її
  • Допомогти в залученні до запроваждених обов’язкових громадських слухань проектів будівництва в історичних ареалах населених пунктів
  • в NORA вже створений інструмент відображення об’єктів для суб’єктів містобудування, в тому числі для архітекторів(як авторський нагляд) так і для технічного нагляду. А ми зможемо доступним способом через мессенжі інформувати уасників про нові зареєстровані проекти.
  • Неправомірне використання даних з реєстру атестованих осіб, які подаються сфальсифікованим способом без погодження з учасником до контролюючих органів призводить до непрогнозованих наслідків. NORA знає про всі проекти кожного учасника, а інтегрувавши до мессенджів оперативніше можна отримувати інформацію.
  • Автоматична перевірка даних та недостовірних даних вже доступна в NORA, наприклад зареєстровані документи на проекти без актуальної ліцензії у підрядника, або анульовані чи не дійсні сертифікати атестованих осіб, що є понушенням ЗУ. І нові інструменти для перевірки дозволять скоротити час на пошук таких порушень.
  • Іноді учасники витрачають чимало часу на контроль зареєстрованих документів, і оприлюднення без поінформованості учасників забирає час від основного процесу. Ми разом зробимо мождивим своєчасно повідомляти про реєстрацію нових документів по кожному суб’єкту містобудування.
Залучення широких кіл громадськості може бути корисне як Адміністрації міст так і Забудовникам(Замовникам та учасникам), що дозволить почути побажання та вчасно налагодити комунікацію між громадскістю та підвищити поінформованість всіх зацікавлених сторін.
  • Ми зможемо забезпечити поінформованість для підвищення залученості громадськості та надістати своєчасно інформацію про ініціацію громадських слухань та їх результатів у привязці до адреси об’єкту.
Так ми працюємо над тим, щоб автоматизувати деякі процедури, що описані в Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності.
Якщо Ви маєте пропозиції, ми на них чекаємо в коментарях!!!
 
Якщо ви бажаєте приєднатись до синергії NORA